Aşkı arayan ünlü şarkıcı kim?

Seksi olarak anılmaktan hoşnut olduğunu itiraf etti...

Söylediği şarkılarla dijital platformlarda en çok satan ve dinlenen sanatçıların başında gelen Simge akustik konser serisinin ilkini Caddebostan Kültür Merkezi’nde verdi. Simge, bu konserinde en az şarkıları kadar yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti.

Salih Balta ve Nazlı Ceren Köksal imzalı iki kıyafetle sahne alan Simge konserinde kendi şarkılarının yanında hayranlarının da ve kendisinin de söylerken keyif aldığı başka şarkılara yer vererek konserini izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Simge’nin Caddebostan Kültür Merkezi’nde verdiği konseri Deniz Seki, İrem Sak, Melahat Gürses, Emel Müftüoğlu gibi sanatçı dostları da izledi.

Konserinde özel hayatı hakkında kısa açıklamalar yapan Simge “ Artık hayatımda birinin olmasını ve onunla paylaşmayı istiyorum. Hayatımda kimse yok ama kim girecek diye çok merak 1xbet ediyorum. Kriter diye tutturursanız biraz komik olsun beni güldürsün ve beraber eğlenelim. Kendimi güzel buluyorum ama seksi miyim onu bilmiyorum? Ama seksi olarak algılanmak doğrusu hoşuma gidiyor” dedi.

 

Bir yanıt yazın