Arzum Maxi Grill Pro ile ‘Bugün ne pişirsem?’ derdine son

Geleneksel Türk yemeklerinin eşsiz lezzeti, Arzum’un yeni ürünü Maxi Grill Pro ile sofralarınıza geliyor.

Arzum Maxi Grill Pro ile ‘Bugün ne pişirsem?’ derdine son

Türk mutfağının geleneksel lezzetleri hepimiz için vazgeçilmezdir. Ailelerin keyifle bir araya geldiği sofraları her gün farklı yemeklerle donatabilmek ise ayrı bir maharet gerektirir. Arzum’un çok fonksiyonlu yeni ürünü Maxi Grill Pro ile maharetinizi artırmanın keyfine varacaksınız. Çıtır çıtır lahmacundan çeşit çeşit ızgaraya, sulu yemeklerden bazlamaya, kekten böreğe kadar Türk mutfağının en sevilen lezzetlerini pişirebileceğiniz Arzum Maxi Grill Pro Multi Fonksiyonel Pişirici, ‘Bugün ne pişirsem?’ derdine son verirken mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

Keyifli sofralar için Maxi Grill Pro

Türk mutfağının en sevilen lezzetleri ile sofralarınızı şenlendiren Arzum Maxi Grill Pro’nun 2200 W gücü, hassas termostat ayarı, alt ve üst rezistans kontrol sistemiyle ihtiyacınız olan ısı ve fonksiyonu kullanabilir, her türlü yemeği pişirebilirsiniz. Izgara olarak kullanımının yanı sıra, pişirici tel sayesinde lahmacun gibi tarifleri kolayca yaparken döküm tepsi ile lezzetli sulu yemek, börek, kek gibi farklı tarifleri hazırlayabilirsiniz. Sıcak tutma, alt ısıtıcı, alt ve üst ısıtıcı ile express alt ısıtıcı gibi fonksiyonları bulunan Arzum Maxi Grill Pro, Inox, Nar ve Dreamline gibi renk seçenekleriyle mutfağınıza şıklık katacak.

‘Bugün ne pişirsem?’ derdine son vermek istiyorsanız Arzum Maxi Grill Pro Multi tam size göre.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında: 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 50 yılı aşkın köklü tarihiyle sektörde ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA’lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019’un ilk

Bir yanıt yazın