Arda Tanrıverdi, Başarılı Bir Hayat Hikayesi

Türk insanının, olumlu yönde yurt dışında bahsedilmesi, hepimizin göğsünü kabartıyor. Bu isimlerden biri olan arda tanrıverdi gururumuz olarak Türk gençlerine iyi bir örnek oluyor. Kısaca arda tanrıverdi kimdir, ne gibi başarılara imza attığına bir göz atalım.

Arda Tanrıverdi, Başarılı Bir Hayat Hikayesi

Arda Tanrıverdi Kimdir?

İzmirli bir ailenin çocuğu olan arda tanrıverdi küçük yaşlarda yolu gurbete düşmüş. Öğrenim hayatını İsviçre’nin Zürih kentinde sürdüren arda tanrıverdi iş hayatına da burada atılmış. Genç yaşına rağmen, finans şirketi kurarak, kısa sürede zirveye emin adımlarla yürümüş. Günümüzde 18 personeliyle finans ve gayrimenkul sektöründe kendine haklı bir yer edinmiş durumdadır.

Finans Sektöründe Zirveye Emin Adımlarla Yürüyüş

Yurt dışında başarılı olan ve adından sıklıkla söz ettiren isimlerin arasına arda tanrıverdi de adını yazdırdı. Özellikle spekülasyonlara ve ani hareketlere müsait olan bir alanda başarıya ulaşması ayrıca takdire şayandır. Zürih’te şirket kurarak finans sektörüne atılmak ve kısa sürede yer edinmek her kişinin yapabileceği iş değildir.

Fakat 2016’da şirketini kuran arda Tanrıverdi 6 yılda, zirveye emin adımlarla çıktı. Genç yaşında başarılı bir iş adamı profili sunan Tanrıverdi genç girişimcilere “hayallerini ertelememelerini ve hayallerinin peşinden koşmalarını” öneriyor.

Bir yanıt yazın