APL Türkiye ile ekonomik özgürlüğünüz bir adım uzakta!

APL Türkiye ile ekonomik özgürlüğünüz bir adım uzakta!

17 yıldır çeşitli sektörlerde yaptığı çalışmalar ve edindiği tecrübeyle kendine yeni iş alanları açan ve bu konuda güçlü adımlar atan Gülnara Ovezova, APL Türkiye ile yaptığı çalışmalarla yeni yöntemler sunuyor. APL Türkiye ile tanıştıktan sonra hayatının değiştiğini söyleyen başarılı girişimci Gülnara Ovezova, hem kendine hem de başkalarına tanıdığı fırsatlar açısından sahiplenilecek uluslararası bir şirket olduğunun altını çiziyor.

APL Türkiye’de insan sağlığını destekleyen özel ürünlerin yer aldığını ve aynı zamanda şirketin insanların ekonomik özgürlüğe sahip olabilmesi içinde bir fırsat kapısı sunduğunu belirten Türkmenistanlı girişimci, oluşturulan kazanç sistemi ile insanların doğrudan satışa bakış açısını değiştirdiğini vurguluyor.

Başarılı eğitim hayatını iş yaşamına da aktaran Gülnara Ovezova, APL Türkiye şirketine giriş amacını; kendi gibi girişimci olan kadınlara mentörlük yaparak, sağlıklı yaşam, ekonomik özgürlük ve içlerindeki girişimci ruhu serbest bırakarak, hayallerinin gerçekleşmesine bir adım daha yaklaşmasını sağlamak olduğunu belirtiyor.

Türkiye pazarında ve globalde çalışmalarını sürdüren APL ile birlikte yeni girişimcilere seslenen Gülnara Ovezova, herkesi kendini geliştirebileceği eğitimlerden yararlanma fırsatı yakalamaya, sosyalleşmeye, ekonomik özgürlüğe kavuşmaya, pasif bir gelir elde etmeye ve ilk liderlerden olmaya davet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir