Altınyıldız Classics 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile “Her Yerde Başarılı!”

Altınyıldız Classics 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile “Her Yerde Başarılı!”

Dinamik, şehirli bir tarz ve zamansız şıklık denince akla gelen Altınyıldız Classics, 2021 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile rahat, çarpıcı ve güçlü stil kodlarını ortaya koyuyor. Şehir şıklığının olmazsa olmazı takım elbiseler, şehirli erkeğin hem ofis hem de ofis sonrası anahtar parçalarına odaklanıyor. Takım elbiseler, keten ve pamuk gibi doğal kumaşlarla; maviden laciverte, bejden kahveye, griden hakiye uzanan renk paletiyle şehre dönüyor.  Stil alternatiflerini trend detaylarla bir araya getiren koleksiyonda; kırışmayan gofre kumaşlar, rahat kumaşlardan şık pantolonlar, yumuşak dokulu ceketler, desenli trikolar, çizgili gömlekler ve polo yaka t-shirtler, yeni sezonun öne çıkan parçaları oluyor.

Tasarım kadar fonksiyona da önem veren Altınyıldız Classics, en son teknoloji ile geliştirdiği inovatif ürünleriyle erkeklerin hayatını yeni sezonda da kolaylaştırmaya devam ediyor. İşiniz gereği sürekli seyahatlere çıkıyor ve genellikle takım elbise giyiyorsanız, kolay kırışmayan özel kumaşı sayesinde ütü problemini azaltan, en önemlisi su ve leke tutmayan dokusu ile Nano Takım Elbise rahatlığı mutlaka sizin için… Kolay kırışmayan ve ütü gerektirmeyen özel kumaşı sayesinde Non-Iron gömleklerle gün boyu şık görünmeniz oldukça kolay. Son olarak Travel serisinin yeni üyesi gofre takım elbiseler de kırışmayan ve konforu maksimuma çıkaran tasarımlarıyla iş seyahatlerininin favori parçaları arasında yerini alıyor. Üstelik gofre takımlar gömlek, kravat ve Oxford ayakkabıların yanı sıra çok yönlü tasarımıyla tshirt ve sneaker ikisiline de rahatlıkla uyum sağlıyor.

 Casual stilin öne çıkan parçalarına Altınyıldız Classics yorumu

Günlük stili en moda detaylarla buluşturan Altınyıldız Classics 2021 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu; rahat ve şık görünen, sportif detayların yer aldığı tasarımlar ile casual stilin formüllerini sunuyor. Gömleklerdeki tropikal, floral baskılar güzel havalara geçiş yaparken, rengarenk çizgili parçalar sezona hareket katıyor.

 Sonsuz rahatlığın formülü; 360˚

İsmini 4 tarafa esneme özelliğinden alan Altınyıldız Classics’in 360˚ yeni sezon koleksiyonu; lacivertten maviye, griden bej tonlarına uzanan renk seçenekleriyle, şıklığı ve rahatlığı aynı anda sunuyor. Konforu maksimuma çıkaran 360˚ koleksiyonu yeni sezonda daha da genişliyor. Her sezon devam eden gömlek, pantolon ve ceketlerin yanı sıra koleksiyona yeni katılan 360˚ t-shirt ve şortlar, gün boyu hareket özgürlüğü isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor.

 Altınyıldız Classics’te “Dynamic” Etkisi

Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan rahat giyimin önlenemez yükselişi, 2021’in ilkbahar ve yazında da sürüyor. Altınyıldız Classics “Dynamic Koleksiyonu”na ait eşofman, sweatshirt ve t-shirtler; yalnızca evde değil açık havada yapılan arkadaş buluşmaları ve yürüyüşlere de eşlik ediyor. Bu sportif parçaları kendi stilinize adapte ederken aynı koleksiyondan parçaları takım olarak giyebilir, kendi zevkinize göre farklı tarzları bir araya getirebilirsiniz. Özellikle erkekler için son yıllarda popüler olan jogger pantolonlar, hem rahatlığı hem de havalı duruşlarıyla ev tarzının kurtarıcı parçalarından biri. Bel kısmındaki lastik detayı ile konfor sağlarken, tok duruşu ve kesimiyle de birçok ortama kolayca uyarlanabiliyor.

Baştan aşağı siyah giyinme sanatı!

Modanın vazgeçemediği renklerden biri olan siyah, bir renk trendi değil modası geçmeyen bir klasik! Her zaman asil ve şık görünen baştan aşağı siyah tonlar, tshirt modellerinden her tarz pantolon ve cekete kadar uzanan Altınyıldız Classics 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda, stil sahibi erkeklere cool bir tarz sunuyor. Yeni sezonda da her tarzda ürüne sahip “Black Koleksiyonu” siyahtan vazgeçmeyenlerin favorisi olacağının sinyallerini veriyor.

Bir yanıt yazın