Zuhal Topal’dan Seda Sayan ve Erkan Çelik’e şok!

Zuhal Topal’dan Seda Sayan ve Erkan Çelik’e şok!

Seda Sayan ve Erkan Çelik'e dava şoku!

Can Bonomo takma isim ile katıldığı şiir yarışmasında jüri özel ödülü aldı
Tek taşını kendi alıp kendi takanlardanım!
İvana Sert ve Peker Açıkalın aynı filmde buluşuyorlar

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal ve müzisyen eşi Korhan Saygıner’in geçtiğimiz yıl Zuhal Topal’la programında yaşanan “Zekeriya Atak olayı” nedeniyle Seda Sayan ve o dönemde nişanlısı olan Erkan Çelik’le karşı karşıya geldikleri davada; Erkan Çelik’in, Zuhal Topal ve Korhan Saygıner’e iftira attığı, Zekeriya Atak’ı suç işlemeye azmettirdiği ispatlandı.

 Konu ile ilgili açıklama Zuhal Topal ve Korhan Saygıner’in Avukatı Leman Özkan’dan geldi.

 Soruşturma tamamlandı ve karar açıklandı

 İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturması sonucunda: “Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner’in suçsuz olduğu toplanan deliller, müştekiler beyanı, şüpheliler ifadeleri, iletişim tespit kayıtları, emniyet tutanakları ve tüm dosya kapsamından şüpheli Zekeriya Atak’ın; Zuhal Topal Saygıner ve Korhan Saygıner hakkında yetkili makamlara şikayette bulunarak, işlemediğini bildiği halde haklarında soruşturma başlatılmasını sağlamak amacı ile hukuka aykırı fiil isnadında bulunduğu,

 Şüpheli Erkan Çelik’in;  Zekeriya Atak ile suç tarihinden önce yaptığı telefon görüşmeleri, emniyette ifade sırasında birlikte bulunmaları, müştekinin savcılıkta alınan ifadesinde Erkan Çelik ile ilgili anlatımları birlikte değerlendirildiğinde Zekeriya Atak’ı suç işlemeye azmettirdiği anlaşılmıştır” hükmüyle CMK. 174. maddesi gereğince cezalandırılmaları için Asliye Ceza Mahkemesi’ne sevk edildiler.

 Zuhal topal aynı dönemde kendisine ve eşine sosyal medya ve basın aracılığı ile ağır ithamlarda bulunan Seda Sayan’a; “Gerçekler ortaya çıkar, adalet yerini bulur” demiş ve kendisine iftira attığı gerekçesiyle ayrıca tazminat davası da açmıştı.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş...
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

COMMENTS

WORDPRESS: 0