Zeynep Özdemir klip oyunculuğuna göz kırpıyor

Zeynep Özdemir klip oyunculuğuna göz kırpıyor

Hedeflere adım adım ilerliyor...

Prenseslerin Tasarımcısı
90’ların yıldızlarından muhteşem konser
Soner Arıca İstanbulluları Eğlendirdi

Sosyal medyanın seksi ve güzel fenomeni  Zeynep Özdemir köşe yazarlığından sonra klip oyunculuğuna soyundu.

Zeynep Özdemir Hedeflerine Koşuyor

Uzun zamandır Türkiye’nin en çok okunan haber sitelerinden biri olan vatanhaberleri.com adlı sitede köşe yazarlığı yapan Özdemir, yazar ve oyuncu olan ablası İncilay Özdemir ‘in baskıları sonucu klip oyunculuğuna soyunmaya karar verdi. Zeynep Özdemir “hedeflerinin olduğunu ve bu hedeflerine adım adım gitmek için klip oyunculuğu ile başlayarak daha sonra gelen tekliflerle dizi film oyunculuğuna geçmeyi düşündüğünü” söyledi.

Zeynep Özdemir Medyada Yükseliyor

Sosyal medyanın tanıdık simalarından olan güzel medya gündemine bir kurşun gibi düşüyor. En güzel fotoğrafları ile bir çok kişinin beğenisini kazanan Zeynep şimdi klip oyunculuğuna hazırlanıyor.

Nasıl bu kadar bakımlı bir şekilde kaldığını sorduk kendisine. Spor ve sağlıklı beslenmeden dolayı fit vücuduna sahip olduğunu belirtti. İnstagram ve diğer bir çok sosyal medya uygulamasında büyük bir ilgi ve beğeniye sahip olan güzel model. En son yaptığı Osmanlı Rüzgarı çekimleri ile gündeme gelmişti. Zeynep Özdemir ismini artık çok daha fazla görecek ve duyacak gibiyiz.

Adımlarına kararlı bir şekilde ilerliyor ve hedeflerini belirlemiş. Bu hedeflere güçlü bir adımla ilerliyor. Kendisine başarılar diliyoruz.

Kamil HIZER /Magazinname.com

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş...
Share on Facebook24Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn2Pin on Pinterest2Share on Tumblr1

COMMENTS

WORDPRESS: 0