Yetkin Dikinciler bir günde dört mevsimi yaşadı

Güçlü oyuncu kadrosu ile çok yakında atv izleyicisiyle buluşacak olan Bahtiyar Ölmez’de çekimler tüm hızıyla devam ediyor.

Hırsızı babası yakalattı
Soner Arıca İle Cumhuriyet Coşkusu
Rabia isyan etti! “Ben Aleyna Tilki değilim!”
Yapımcılığını Nehir Yapım Muharrem Gürer’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Tabak’ın oturduğu, baş rollerini Yetkin Dikinciler ve Hande Subaşı’nın paylaştığı Bahtiyar Ölmez setinde ilginç anlar yaşandı. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen çekimlerde senaryo gereği oyuncu arkadaşı Gözde Okur tarafından öpücüklere boğulan Yetkin Dikinciler, aynı sahnenin sonunda ise Hande Subaşı’nın tokadı ile yüzleşti.
Yaklaşık üç buçuk saat süren çekimlerde oyuncu arkadaşlarının öpücük ve tokatlarına maruz kalan Yetkin Dikinciler, sahne sonunda ‘Bir yanağımda öpücük diğerinde tokat. Bir günde dört mevsimi yaşadım diyebilirim. Hande Hanım’ın eli de maşallah çok ağırmış. Çekimlerde bunu da öğrenmiş olduk. Şaka bir yana çekimler sırasında son derece eğleniyoruz. Yüzlerimizdeki tebessümü ekran başında bizleri izleyecek olan seyirciye de aktaracağımızı umuyoruz. İnşallah her şey umut ettiğimiz gibi olur. Onlarla buluşacağımız günü heyecanla bekliyoruz.’’ Sözlerini sarf etti.
Bunu Sosyal Medyada Paylaş...
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

COMMENTS

WORDPRESS: 0