Yalçın Menteş’in duygu dolu anları

Yalçın Menteş’in duygu dolu anları

Ünlü oyuncu gözyaşlarına boğuldu...

Yönetmen Uygur’dan Terör Saldırılarına Tepki
Bahadır Tatlıöz Takvim ile ödüle layık görüldü.
Yetkin Dikinciler bir günde dört mevsimi yaşadı

Serdal Yazıcı’nın tek kişilik performans gösterisi olan Şizofren doktor Alfred adlı oyununda Yalçın Menteş süprizi yaşandı. Türk sinemasının ve televizyonlarının unutulmaz ismi Yalçın Menteş sosyal medya üzerinden tanıdığı ve destek olduğu genç oyuncu Yazıcı’nın oyununu izlemeye geldi.

Oyunun sonunda sahneye davet edilen ünlü komedyen Yalçın Menteş yaptığı konuşmada “Uzun yıllardır tiyatro sahnelerinden uzak olduğunu, sadece sanatçı dostu Serdal Yazıcı’ya destek olmak için oyunu izlemeye geldiğini” söylediği anlarda tiyatroseverlerin alkışlarının ardından gözyaşlarına hakim olamadı.

Usta oyuncu Menteş ” teklif gelmesi halinde yeniden tiyatro sahnelerine dönmek istediğini” söyledi.

Geceye genç oyuncu Banu Ölmez, Nilay Turfanda, Dj Mahmut Görgen,ünlülerin fotoğrafçı Zeki Sever ve usta oyuncu Levent Oran da katıldı. Oyunun sonunda tüm sanatçılar genç oyuncu Serdal Yazıcı ile sahneye çıkarak seyircileri selamladılar.

 

TİYATRO SAHNESİNDE EVLİLİK TEKLİFİ

Oyunun bitiminin ardından Muhtesem yüzyıl, Alemin kralı, Selena, Arka Sokaklar, Fatmagulun suçu ne, Kuzey Güney, Leyla ile Mecnun, Tatli bela Fadime gibi dizilerin usta oyuncusu ve MG&EMEL Kozmatik Parfümevi Sahibi Mustafa Gürdal,Nevizade Zade Meyhanenin çağdaş ve engin patronları Ferdi Yalçın ve Erdal Karakuş’un senarist olan teyzesi Songül Sarıtaş’ın önünde diz çökerek tek taş yüzüğü Songül Sarıtaş’ın parmağına takarak evlilik teklifinde bulundu.

Seyircilerin yoğun alkışları altında bir an şaşkınlık yaşayan senarist Songül Sarıtaş evet diyerek evlilik teklifini kabul etti.Harbi Gazete ailesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER : Kamil HIZER

FOTOĞRAFLAR : Zeki SEVER

Bunu Sosyal Medyada Paylaş...
Share on Facebook38Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

COMMENTS

WORDPRESS: 0