Sultanbeyli kitaba doydu

Sultanbeyli kitaba doydu

Sultanbeyli’de on gün boyunca kültür dolu günler yaşadı. Sultanbeyli Belediyesi’nin düzenlediği 3. Sultanbeyli Kitap Fuarı yoğun ilgi gördü.

Muhteşem üçlü!
Keşkek Frankfurt Kitap Fuarı’nda tanıtıldı
Aamir Khan Türk hayranlarıyla buluşacak

Kent Meydanı’na kurulan kitap fuarında onlarca söyleşi ve yüzlerce imza günü gerçekleştirildi. Sultanbeyli Belediyesi’nin “Artık Fuar Vakti” diyerek düzenlediği 3. Sultanbeyli Kitap Fuarı 8 Ekim günü sona erdi. Fuarın son gününde Tarık Tufan’ın “Kendini Aramak ve Edebiyat” konulu söyleşisi fuara damga vurdu. Ardından gerçekleşen imza gününde de Tufan, okurlarına kitaplarını imzaladı.

Kültür ve kitapla dolu bir hafta yaşayan Sultanbeylililer, yaklaşık 100 yayınevinden kitaplarını alıp yaklaşık 150 yazarla da tanışma fırsatı yakaladı. Her gün ilginin yoğun olduğu fuar binlerce insanı bir araya getirdi. Verimli söyleşilerin gerçekleştiği, birbirinden kıymetli yazarların imza gününe tanıklık eden fuar gelecek sene yine ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin fuarın verimli geçtiğini belirterek, gelecek sene çok daha iyisini yapacaklarını söyledi. Keskin, yoğun programına rağmen tüm söyleşilere ve imza günlerine katılmaya çalışırken fuara gelen her yazarla da birebir ilgilendi.

Fuarın son gününde yazarlar Siyami Boylu, Ayşe Gül Kara Zorlu, Ebubekir Subaşı, Celalettin Aksu, Uğur Çelik, Bahadır Yenişehirlioğlu, Bülent Akyürek, Yasemin Ayşegül Çubukçu, Dr. Şakir Diclehan, Sırrı Er, Yavuz Bahadıroğlu, İrfan Gürkan Çelebi, Recep Seyhan, Hasan Yaykın, Salih Doğan, Bilal Sami Gökdemir, Nurettin Durman ve Özcan Ünlü kitaplarını okurlarına imzaladı.

COMMENTS

WORDPRESS: 0