Siyahi Model’den Tekrarlanan Moda Çekimleri

0
5

Tanışma Deddeh Howard , şu an Los Angeles’ta yaşayan ancak Liberya, Batı Afrika’da doğdu ve büyüdü 27 yaşındaki tıp öğrencisi, model ve blogger. O her zaman kültür, gezme, ve moda hakkında çok tutkulu olmuştur ve o sadece modelleme sektöründe çeşitliliğin bariz eksikliği göz ardı edemezdik. Deddeh, onu fotoğrafçı ortağı ile işbirliği içinde bu yüzden Raffael Dickreuter , Black Mirror adlı bir dizi en ünlü moda kampanyalarının bazı yeniden karar verdi.

“Çok uzun zaman önce ben çeşitli manken ajansları içine yürümek istiyorum ve ben hemen onlar liste vardı bir ya da iki siyah modellere kıyasla olacağını başıma,” Deddeh diyor. “Ben inanılmaz bir görünüm var bu kurumlar tarafından söylendi ve onlar beni temsil diledi olsa da, onlar zaten siyah modeli vardı. beyaz modellerin bolluğu sahip olmasının yanı sıra. kadrodaki bir ya da iki siyah modeller hepimizi temsil için yeterli oldu sanki görünüyordu. Eğer, bana güven söylendiği zaman, o tuhaf hissediyor. ”

“Bu proje için, ben orada ilham verici ve ünlü kampanyaların birkaç tekrar ateş ve. Neden büyük markalar bizim çeşitlilik daha kucaklamak değil onlar siyah modeli ile neye benzeyeceğini göstermek için denemek ve hepimiz vermeye karar görünürlük? Bu Black Mirror projesi ile bunu hepimiz görülebilir zamanı olduğunu dünyaya göstermek istiyoruz. ”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here