Mahmut Görgen, ‘’Sen’’ isimli single çalışması ile bir kez daha dinleyicileriyle buluştu.

Mahmut Görgen, ‘’Sen’’ isimli single çalışması ile bir kez daha dinleyicileriyle buluştu.

Elektronik müziğin yeni ve sevilen isimlerinden Mahmut Görgen, ‘’Sen’’ isimli single çalışması ile bir kez daha dinleyicileriyle buluştu.

İvana Sert ve Peker Açıkalın aynı filmde buluşuyorlar
Dj Suat Ateşdağlı ve Ozan Doğulu aynı sahnede buluştular
Yalçın Menteş’in duygu dolu anları

Prodüktör / Dj Mahmut Görgen’in aranjesini yaptığı İbrahim Karabulut’un sesiyle hayat bulan ‘’Sen’’ isimli şarkı Spotify, Deezer ve iTunes gibi dijital platformlardan dinlenebilir.

Eleştirmenlerin ‘Müzik dünyasında kendisine iyi bir yer bulacak’ diye yorumladığı genç sanatçı Görgen’in yeni şarkısıda, bu kışın hit parçası olmaya aday. Sevgiliyi davet içeren sözleri olan  ‘Sen’ şarkısı özellikle gençlerin diline düşecek. Tüm dijital platformlardan ulaşma imkanı olan şarkı kısa süre sonra klibiyle de ekranlarda olacak.

Mahmut Görgen 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Müziğin hiç bir zaman eksik olmadığı bir ailede büyüdü. Son 4 senedir başta Akdeniz bölgesi olmak üzere bir çok otel, beach club ve özel organizasyonlarda DJ olarak performans göstermeye devam ediyor. Nisan ayında çıkarttığı ‘Kalbimin Sahibine’ isimli şarkısından sonra şimdi de ‘Sen’ şarkısıyla müzikseverlerle buluştu.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş...
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

COMMENTS

WORDPRESS: 0