Kıraç’tan anlamlı çağrı

0
6

Şarkıcı Kıraç, sosyal medya hesabından takipçilerine seslendi. Ünlü sanatçı, geçtiğimiz günlerde Şırnak Şenoba’da meydana gelen helikopter kazasında şehit olan 13 askerimizden Yarbay Songül Yakut adına Bingöl’deki komutanlıkta kurulacak kütüphane için destek talebinde bulundu.

Kıraç’tan anlamlı hareket. Sosyal sorumluluk projelerine duyarlılığıyla bilinen Kıraç, kitap toplayıp kütüphaneler kuran ‘Sınırsızlar’ adlı topluluğa özel bir video paylaşımı yaparak destek oldu.

Geçtiğimiz günlerde Şırnak Şenoba’daki helikopter kazasında şehit olan 13 kahraman askerden Yarbay Songül Yakut anısına Bingöl’deki komutanlıkta kurulacak kütüphane için destek isteyen sanatçı anlamlı davranışıyla takdir topladı.

Kıraç, videoda “Songül Yakut adına Bingöl’deki komutanlıkta kurulacak kütüphane için bize el verin bir kitap da siz gönderin” diyerek takipçilerine seslendi.
‘Sınırsızlar’ topluluğu 2015 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Toplululuk kendisini sosyal medyada hesabında “Dil, din, ırk, cinsiyet gibi hiçbir ayırım gözetmeden, insanlığın evrensel değerlerinin korunmasına yönelik çalışmalar yapan bireylerin bir araya getirdiği topluluk” diye tanıtıyor. Köy okulları için kitap toplayıp kütüphaneler kuran Sınırsızlar’a Kıraç daha önce de destek olmuştu. Grubun çok sayıda ünlü takipçisi bulunuyor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here