Avrupa Hair Of Istanbul `u Konuşuyor

0
30

2017 yılının istatistik verilerine göre Türkiye saç ekimi ve saç sağlığı alanında dünyada öncülük ediyor. Ülkemize saç ektirmeye gelenlerin çoğu da bildiğimiz gibi Ortadoğu Arap ülkeleri. Fakat son zamanlarda yaptığımız araştırmalar sektörün daha da ilerlediğini bize kanıtlıyor.

Amerika ve Avusturalya gibi ülkelerden insanlar saç ekimi içinTürkiye’yi tercih etmeye başladı. Saç ekimini Amerika’nın başlatmasına rağmen bu insanların neden Türkiye’yi seçtiğini dünyanın bir ucundan neden Türkiye’ye geldiklerini araştırdık. İlk akla gelen uygun fiyat olabilir ama sadece bu değil tabiî ki de kaliteli hizmet mükemmel sonuçlar insanları dünyanın bir ucundan Türkiye’ye getiriyor.

Saç ekimi ve sağlığı sektörünü sizler için internette ayrıntılı bir araştırma yaptık ve önümüze en çok tercih edilen Avrupa’da marka kimliği oluşturan Hair of Istanbul’la karşılaştık. HAİR OF ISTANBUL’un hem ülke sınırları içinde hem de kıtalar arası bu kadar çok tercih edilmesine Instagram hesaplarındaki fotoğrafları gördükten sonra anladık. Sonuçlar gerçekten büyüleyici! Bizimde sizin gibi aklımıza ilk gelen şey ‘acaba Photoshop mu?’ oldu. Ama uzman arkadaşlarımızın da bakmasından sonra tamamen orijinal olduklarına öğrendik.
Siz okurlarımıza daha sağlıklı bir bilgi vermek için Hair of Istanbul’un kurucularını ziyaret ettik ve çalışmalarına yakından şahit olduk. Bütün dünya da bir marka olmak istediklerini belirten HAİR OF ISTANBUL bunun için bütün çalışmalarını titizlikle ve konsantre bir şekilde ilerletiyorlar.

Uzak ülkelerden(Avustralya – ABD- Brezilya- Çin) tercih edilmelerinin nedenini Instagram ve Facebook üzerinden ilk birkaç kişinin görüp tercih etmesiyle başladığını daha sonra gelenlerin memnuniyetinin basklarına referans olduğunu belirtiyorlar. Sektörde farklı olmak için büyük özen gösterdikleri çalışma ortamlarıyla ve kurum kültürüyle kanıtlayan HAİR OF ISTANBUL ekibi en büyük kazancın kişinin memnuniyeti olduğunu ve onların referanslarıyla imaj edindiklerini açıklıyor.

HAİR OF ISTANBUL ekibi ek olarak ‘’Türkiye yapılan son araştırmalara göre sağlık turizminde tercih edilen ilk 10 ülke arasında yerini almıştır .

Bu bizim ve ülkemiz için gurur verici gelen insanlar ülkemiz için hatırı sayılır bir döviz geliri getirmektedir.‘İnsanlar aslında bizi değil Türkiye’yi tercih ediyorlar. Böyle fırsatlar güzel bir şekilde değerlendirilebilirse her şey ülkemizin menfaatine olur . insanlar Türkiye’yi bugün saç ekimi , yarın Diş sağlığı , öbür gün bütün sağlık sektörü için tercih ederler ve ilk akla gelen ülke oluruz.’’
Bizde kendilerine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Murat Uygur /magazinname.com

www.hairofistanbul.com . https://www.instagram.com/hairofistanbul/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here