90’ların yıldızlarından muhteşem konser

90’ların yıldızlarından muhteşem konser

90'lı yılların şarkılarının yeri hiç dolmayacak

Erol Evgin İşaret Diliyle Konser Verdi
Erol Evgin ile muhteşem gece
Sıla’ya Batum’da büyük ilgi

Şarkılarıyla 90’lı yıllara damga vuran Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, önceki gün Ataşehir Palladium’da muhteşem bir konser verdi.

Palladium On The Bridge konserleri kapsamında sahneye çıkan ünlü sanatçılar, şarkılarıyla Ataşehir Palladium ziyaretçilerini 90’lı yıllara götürdü.

Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, kimi neşeli kimi duygusal şarkılarıyla dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.

PALLADIUM’DA BÜYÜK COŞKU

Büyük bir coşku içinde geçen konserde, sanatlar ve konuklar unutulmaz şarkıları hep bir ağızdan söyledi.

1.5 saatlik konser yoğun ilgi nedeniyle 3 saati aştı. Sahneden inen sanatçılar alkışlara dayanamadı ve tekrar sahneye çıktı.

YERİ DOLMAYACAK ŞARKILAR

90’lı yıllarda üretilen şarkıların asla unutulmayacağını söyleyen sanatçılar, “Yeni şarkılar çerez gibi hemen tüketiliyor bir daha da hatırlanmıyor. 90’lı yılların şarkıları hiçbir zaman unutulmayacak ve yeri doldurulamayacak. Biz de gençlerin o şarkıları dinlemesini istiyoruz” dediler.

GRUP DEĞİLİZ

Yıllar sonra bir araya gelmeleriyle ilgili de konuşan sanatçılar, “90’larda birçok isim çıktı ama Best of 90’S deyince biz bir araya geldiğimiz için grup gibi algılanıyoruz. Kenan Doğulu, Burak Kut, Aşkın Nur Yengi ve Yonca Evcimik de 90’larda çıktı ama biz sevenlerimiz için bir araya geliyoruz” açıklamasında bulundular.

Her söyledikleri şarkı hit olan ünlü yıldızlar, “Aslında ne kadar çok best of yapmışız” sözleriyle büyük alkış aldı.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş...
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

COMMENTS

WORDPRESS: 0